Tenženė

APIE MUS

Sodyba tenženė

Dažnai pokylio vietą siūlančios sodybos orientuojasi į tam tikro stiliaus vestuves: prabangios, boho, rustic... Tokie šablonai neretai atbaido poras, ypač tik pradėjusias planuoti savo šventę, kai dar labai daug nežinomųjų. Dėl šios priežasties jaunieji itin gerai vertina sodybą „Tenženė“ Vakarų Lietuvoje, įsikūrusią pusiaukelėje tarp Palangos ir Kretingos: čia vidaus ir lauko erdvės sukurtos siekiant išskirtinai patenkinti svečių poreikius, nesvarbu, kokio stiliaus jų šventė.

Mūsų sodyboje, kviečiame organizuoti svarbiausias asmenines šventes

Vestuves

Krikštynas

Jubiliejus

Rengti konferencijas

bei rengti verslo renginius:

Seminarus

Prisistatymus

Konferencijas

Kviečiame peržvelgti

KELETA TIEKIAMŲ PATIEKALŲ

Vaišių stalas – kiekvienam svečiui

Vestuvės, jubiliejai yra labai specifinės šventės, į kurias susirenka labai skirtingo amžiaus svečiai, jų skoniai, mitybos įpročiai labai skiriasi, todėl sodyboje „Tenženė“ siūlomi lietuviškos, Vidurio Europos ir amerikietiškos virtuvės patiekalai.

Sodyboje gaminamas maistas – didelis privalumas jauniesiems, nes nereikia atskirai rūpintis maitinimo paslauga (jauniesiems paliekama pasirūpinti tik saldžiomis akimirkomis – vestuviniu tortu, desertais. Sodybos „Tenženė“ virtuvės profesionalai yra sudarę platų meniu, kuriame galima rasti tradicinių lietuviškų patiekalų bei tuo pačių išsirinkti ir išskirtinių, tokių kaip Iberico kiauliena, brandintos jautienos antrekotas, įvairių pasaulio žuvų, jūros gėrybių. Taip pat meniu pasirinkime yra specialių pasiūlymų vaikams, vegetarams, veganams ir kitiems svečiams, turintiems specialių maitinimosi poreikių.

Kviečiame peržvelgti

KELETA TIEKIAMŲ PATIEKALŲ

Vaišių stalas – kiekvienam svečiui Sodybos „Tenženė“ virtuvės profesionalai yra sudarę platų meniu, kuriame galima rasti tradicinių lietuviškų patiekalų bei tuo pačių išsirinkti ir išskirtinių, tokių kaip Iberico kiauliena, brandintos jautienos antrekotas, įvairių pasaulio žuvų, jūros gėrybių. Taip pat meniu pasirinkime yra specialių pasiūlymų vaikams, vegetarams, veganams ir kitiems svečiams, turintiems specialių maitinimosi poreikių.

Atsiliepimas

Be galo džiaugiamės priėmę sprendimą vestuvių šventė minėti būtent TENŽENĖ sodyboje, viskas buvo taip tobula, jauki aplinka, erdvios patalpos, skanus maistas. Didelis ačiū Jums!

Monika S.
Šventės organizatorius
Atsiliepimas

Tikrai aukšto profesionalumo aptarnavimas, viskas buvo taip puikiai paruošta, kad mums liko mėgautis tik švente, dėkojame už nuostabų vakarą!

Edvinas O.
Šventės organizatorius

Aptarkime Jūsų šventės planus

Aptarkime Jūsų šventės planus