Tenženė

Pokylių salė "Provansa"

iNFORMACIJA

Sodyboje „Tenženė“ vestuvėms siūloma 140 kv. m. klasikinio Provanso stiliaus pobūvių salė, kuri įrengta siekiant išskirtinai patenkinti jaunųjų poreikius. Salė alsuoja prabanga, provansišku interjeru, įspūdingais krištoliniais sietynais. Taip gimė ir salės pavadinimas – „Provansa“. Salės erdvės, spalvos suprojektuotos taip, kad kiekviena pora galėtų išpildyti savo svajones, kaip turi atrodyti jų šventė: interjeras yra šviesus, neperkrautas, apgalvota kiekviena detalė.

Sodybos interjerą papildo išpuoselėta aplinka: kiemas pasitinka levandų eilės, įspūdingi hortenzijų, rožių žiedai, jaukumą kuria daugybė lempučių, esančių virš terasos, ant pokylių salės, aplink takelius. Šią nuostabią gamtos idilę užbaigia fontanas ir už jo esanti terasa, nuo kurios atsiveria Tenžės upelio slėnis, miškai ir pievos, galima grožėtis tiek saulėlydžiais, tiek saulėtekiais.

„Tenženės“ pokylių salę renkasi įvairų stilių mėgstantys jaunieji, kurie vertina kokybę, prabangą, gamtą ir nuoširdų bendravimą dėl bendro tikslo – sukurti kuo gražesnę šventę! (dažniausiai poros šią salę rezervuoja likus metams iki šventėms, tad jei jau turite datą – neatidėliokite.

140 kv.m salė
MAITINIMAS
Aptarnavimas
Apgyvendinimas
Vidinis kiemas su fontanu
Automobilių stovėjimo aikštelė

Kviečiame peržvelgti

daugiau POKYLIŲ SALĖS "Provansa" NUOTRAUKŲ

Kviečiame peržvelgti

daugiau POKYLIŲ SALĖS "Provansa" NUOTRAUKŲ

Atsiliepimas

Be galo džiaugiamės priėmę sprendimą vestuvių šventė minėti būtent TENŽENĖ sodyboje, viskas buvo taip tobula, jauki aplinka, erdvios patalpos, skanus maistas. Didelis ačiū Jums!

Monika S.
Šventės organizatorius

Atsiliepimas

Tikrai aukšto profesionalumo aptarnavimas, viskas buvo taip puikiai paruošta, kad mums liko mėgautis tik švente, dėkojame už nuostabų vakarą!

Edvinas O.
Šventės organizatorius

Pateikti užklausą