Tenženė

Apgyvendinimas

iNFORMACIJA

Sodyba „Tenženė“ išsiskiria kambarių gausa: svečiams siūloma 30 kambarių, didžioji jų dalis turi atskirus vonios kambarius. Iš viso sodyba gali pasiūlyti nakvynę 80 svečių.

Kambariai įrengti apgalvojant kiekvieną smulkmeną. Didžioji dalis kambarių yra pagrindiniame šventės pastate, kita dalis – šalia esančiame svečių name. Pastarasis variantas itin patrauklus siekiant patogiai apgyvendinti vyresnio amžiaus ar vaikų turinčius svečius, kurie paprastai eina anksčiau ilsėtis ir gali patogiai pailsėti.

Patys didžiausi, erdviausi apartamentai, be abejo, skirti jauniesiems. Tai labai jaukiai, elegantiškai įrengti, patogūs, su vonios kambariu ir net makiažo staliuku nuotakai apartamentai, kuriuose jaunieji ras higienos priemones, vandens buteliukus, siuvimo reikmenis ir kitas svarbias priemones, kurių netikėtai gali prireikti.

80 vietų
Vonios kambariai
Patalynė

Kviečiame peržvelgti

daugiau mūsų kambarių nuotraukų

Kviečiame peržvelgti

daugiau mūsų kambarių nuotraukų

Atsiliepimas

Be galo džiaugiamės priėmę sprendimą vestuvių šventė minėti būtent TENŽENĖ sodyboje, viskas buvo taip tobula, jauki aplinka, erdvios patalpos, skanus maistas. Didelis ačiū Jums!

Monika S.
Šventės organizatorius

Atsiliepimas

Tikrai aukšto profesionalumo aptarnavimas, viskas buvo taip puikiai paruošta, kad mums liko mėgautis tik švente, dėkojame už nuostabų vakarą!

Edvinas O.
Šventės organizatorius

Pateikti užklausą